“Kuruluşumuzdan günümüze Kurumsal Sorumluluk Bilincimizin farkındayız.”

 

Globalleşen dünyamızda zorlaşan rekabetin dolaylı etkisi ile önem kazanan " Kurumsal Sorumluluk Bilinci " yeni dünya vizyonunda firmaların itibar yönetimi, yüksek marka gücü ve sadık müşteri kazanmak için uyguladığı bir hedef haline gelmiştir. Yüksek teknoloji ve pazarların birbirlerine yaklaşması ile bir çok ürün eşdeğer hale gelmiş, ürünlerin tüketici açısından tercih edilmesinde değer yaratan ve fayda sağlayan markalar ön plana çıkmaya başlamıştır.

Yaşadığımız yüzyılda " Kurumsal Sorumluluk Bilinci " sürdürülebilir büyümenin olmazsa olmaz unsurlarından biri haline gelmiştir. " Kurumsal Sorumluluk Bilinci " markanın itibarı, bilinirliği ve tercih edilebilirliğine doğrudan etki eder.

Bu bağlamda " Ofis İletişim Bilgisayar " Apple' dan aldığı bu tecrübesini kendi hedeflerinde uygulamaya çalışmaktadır. Apple' ın tüketici pazarına sağladığı faydalı unsurları aynı ölçüde kurumsal ve bireysel müşterilerine uygulamaktadır. 1998 yılından beri Apple camiasında hakedilir bir düzeye ulaşan firmamız Apple markasına olan güveni her zaman en üstte tutmaya çalışmıştır. Bu güveni oluştururken Apple kullanıcısını mümkün olan en uygun çözümü sunarak yapmaktadır.

Ürün Gönderimi Hakkında

* Ürününüzü tarafımıza göndermeden önce yedek almayı lütfen unutmayın. Tarafımızca yedek alınmamakta olup verilerinizle ilgili Ofis İletişim'in bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Cihazınızdaki açık olan güvenlik uygulamalarını (iPhone'umu / iPad'imi Bul) kapatmanız gerekmektedir, açık olması durumunda servis hizmeti verilememektedir.

Detaylı bilgi için : http://support.apple.com/kb/HT5818?viewlocale=tr_TR&locale=tr_TR.

 * Gönderdiğiniz ürün ile birlikte tüm iletişim bilgilerinizi ve şikayetlerinizi içeren bir not ile göndermeniz olası zaman kayıplarının önüne geçeceğinden son derece önemlidir.

 * Tüm İstanbul dışı kullanıcılarımız anlaşmalı olduğumuz UPS kargo ile 375Y96 müşteri numarasını kullanarak ücretsiz gönderim yapabilirler. Size en yakın UPS kargo şubesi için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.
http://ups.com.tr/Subelerimiz.aspx

 * Ürünlerinizi gönderirken "kargo paketinin hasarsız olması" durumunda teslim alınıp, olası fiziksel kusurlarda teknisyen kontrolünün esas alınacağını lütfen unutmayınız. Kargoda hasar görmeyeceği bir ambalaj ve paketleme son derece önemlidir.

Ofis İletişim